KONST / Litografier / Färglitografier 6227038
nr 622 7038
Färglitografier
3 st. Mårten Andersson, numrerade, oramade
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 1 februari 2010
kl 17:36:22
800 kr
850 kr
1.000 kr